Американський пілотований корабель Crew Dragon успішно виведений на орбіту

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Весь світ обговорює те, що космічний корабель SpaceX Crew Dragon успішно зістикувався з Міжнародною космічною станцією 16 листопада, більш ніж через день після запуску в космос з Флориди.

Ця новина розлетілась з шаленою швидкістю мережею і лише за декілька днів вже має більше 1000 згадувань в українському медіапросторі: в Інтернеті та соц мережах, за даними сервісу моніторингу медіа згадок – SoMo Bot.

На графіку динаміки за джерелами ви можете прослідкувати коли саме стався інфопривід – 16 листопада, день запуску космічного корабля Crew Dragon компанії SpaceX.

Snymok-ekrana-198-1320x434 Американський пілотований корабель Crew Dragon успішно виведений на орбіту


87,8% згадувань на інформаційних Інтернет-порталах, далі йдуть соціальні мережі – 9.1 % та за ними ТБ, Інформагентства по 1.3%, радіо, преса та форуми та блоги менше 1%.
Розглядаючи ближче саме згадування в соціальних мережах, в топі джерел обговорень – Telegram – 72.7%, Twitter – 15.2% та Facebook – 12.2%.

 

Sotsialni-merezhi-200x200 Американський пілотований корабель Crew Dragon успішно виведений на орбітуTypy-media-2-200x200 Американський пілотований корабель Crew Dragon успішно виведений на орбіту

Взагалі приводів для негативу дана подія не викликала і більшість публікацій була в позивному тоні – 50.3% згадування з усіх проаналізованих. Негатив є тільки в 14.4% згадуваннях. Інші 35.3% – нейтральні.

Vidnosna-tonalnist-1320x1320 Американський пілотований корабель Crew Dragon успішно виведений на орбіту


Як і в будь якій події, не обійшлося обговорення Crew Dragon без мемів.


Щодо ЗМІ, найчастіше Crew Dragon згадують на сайті nv.ua. Там про нього пишуть переважно позитивно. З негативним відтінком найчастіше згадує – smi.today.

Проаналізувавши наші хмари слів, ми дізналися, що найбільш вживаними словом, яке тепер є у мережі поряд з Crew Dragon є “МКС”, “NASA” та “SpaceX”.
А за тональністю однозначно топовим є слово “успешно”.

TOP-sutnostej-4-1320x880 Американський пілотований корабель Crew Dragon успішно виведений на орбіту

TOP-za-tonalnostyamy-2-1320x880 Американський пілотований корабель Crew Dragon успішно виведений на орбіту


Усі матеріали використані у статті зроблені за допомогою сервісу моніторингу медіа згадок SoMo Bot.

SoMo Bot

Коментарі