Американські дослідники опублікували рейтинг українських IT-розробників: Харків попереду

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Американська дослідницька компанія Clutch опублікувала рейтинг українських веб і ПО розробників, який очолили відразу дві компанії з Харкова. Методологія дослідження базується на матриці лідерів ринку. У топ увійшли 12 компаній з Харкова, Львова, Києва, Одеси та Луцька.
В описі до дослідження аналітики стверджують, що не всі східноєвропейські компанії однакові й своїм рейтингом демонструють сильні й слабкі сторони українських IT-розробників.
Методологія
У першу чергу аналітики розробили матрицю лідерів, розділену на чотири квадрати: «утвердилися», «нішеві», «зростаючі» й «лідери ринку». Аналітика по самим розробникам базується на п’яти основних параметрах: згадки, клієнти і досвід, присутність на ринку, а також фокусування на розробці бізнес ПО або веб-розробці.

  • «Згадки» базуються на відгуках клієнтів, які вдалося зібрати аналітикам Clutch. Відгуки ранжуються за чотирма параметрами: якість виконання роботи, вартість, своєчасність, готовність працювати.
  • Критерій «Клієнти і досвід» базується на портфоліо клієнтів кожної компанії. Включає в себе рівень самих клієнтів, досвід компанії в роботі з клієнтами і відповідність клієнтів заданому фокусу.
  • «Присутність на ринку» визначається як сума чотирьох параметрів, які розраховуються виходячи з опитування гравців ринку. Це рівень присутності на ринку, репутація компанії, нагороди та соціальні мережі.

33 Американські дослідники опублікували рейтинг українських IT-розробників: Харків попереду
Перші два місця посіли харківські компанії QArea і Zfort Group. Крім цього, відзначилися харківські компанії AltexSoft, Intetics і Program-Ace. Київ у рейтингу представляють компанії Miritec і Django Stars. Львів – Perfectial і N-Ix, SteelKiwi Development – Одесу та InternetDevels – Луцьк.
44-1024x524 Американські дослідники опублікували рейтинг українських IT-розробників: Харків попереду
55-1024x435 Американські дослідники опублікували рейтинг українських IT-розробників: Харків попереду
66-1024x423 Американські дослідники опублікували рейтинг українських IT-розробників: Харків попереду
Крім основного рейтингу, аналітики склали список з 15 компаній, які претендують на потрапляння в топ.
77-1024x488 Американські дослідники опублікували рейтинг українських IT-розробників: Харків попереду
88-1024x460 Американські дослідники опублікували рейтинг українських IT-розробників: Харків попереду
99-1024x451 Американські дослідники опублікували рейтинг українських IT-розробників: Харків попереду
00-1024x434 Американські дослідники опублікували рейтинг українських IT-розробників: Харків попереду
Нагадаємо, раніше Clutch становили світовий рейтинг тестувальників. Тоді до нього потрапили відразу чотири українські компанії.
Джерело: http://ain.ua/

Коментарі