Akvelon Ukraine

Akvelon Ukraine — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Сьогодні ми розповімо вам про одну з компаній-партнерів Kharkiv IT Cluster — Akvelon Ukraine — та їхнї колаборації з університетами з актуалізації програми навчання студентів профільних спеціальностей.


Ось що говорять в Akvelon про таку співпрацю:

«Важливим напрямком розвитку компанії завжди була робота над підвищенням рівня актуальних знань молодих фахівців IT-ком’юніті Харкова. Ми хочемо працювати спільно з університетами й надавати студентам актуальну інформацію про те, які технології популярні на ринку. Ми пропрацьовуємо те, що стане в нагоді на перших інтерв’ю, — прокачуємо необхідні технічні знання та soft skills з діючими фахівцями, що володіють експертизою в тому чи іншому питанні. Ми завжди підтримуємо ярмарки вакансій та місяці кар’єри, проводимо для студентів вебінари та лекції, співпрацюємо в межах інтернатури. Ми також запрошували на екскурсію до себе в офіс, коли це ще було можливо».


Особливо вдала колаборація вийшла з НТУ «ХПІ» — пів року тому Akvelon Ukraine і політехнічний університет уклали договір постійної співпраці, у межах якого провели кілька технічних вебінарів на «гарячі» для IT-спільноти теми. Наступним етапом стала підготовка трьох наших фахівців до вступу до лав викладачів НТУ «ХПІ» та викладання дисциплін вільного вибору».

Спільно з Володимиром Метєлєвим, доцентом кафедри комп’ютерного моделювання процесів і систем, фахівці компанії підготували силлабуси своїх навчально-методичних програм дисциплін, які увійшли в розклад профільних спеціальностей з початком нового навчального року у вересні.


«Наша мета — це актуалізація програми навчання. Якщо простою мовою, то ми хочемо допомогти студентам вивчати саме те, що стане в нагоді в майбутньому під час пошуку першої роботи. Ми підтримуємо молодих фахівців у підготовці до співбесід, допомагаємо впевнено використовувати знання, набуті на лекціях.

На щастя, на всі три дисципліни набралося достатньо слухачів серед студентів кількох курсів, і ось які предмети увійшли в розклад:

  • Introduction to iOS development;
  • Practical application of the theory of algorithms in software development;
  • Introduction to data warehouse».

Один із викладачів від Akvelon Ukraine двадцять років тому й сам був студентом цього університету, тому повернутися в рідні стіни вже в ролі викладача було для нього значущою подією:

«Почалася нова сторінка мого життя — я став викладачем НТУ «ХПІ». Приїхавши майже двадцять років тому до Харкова, я був вражений усім у цьому місті, а особливо своїм Політехом. Десь на третьому курсі мені стало прикро за стан науки. Це стосувалося, зокрема, сучасних дисциплін (з фундаментальними все було трохи краще). Викладачі робили все, що могли, і питали в студентів, як усе відбувається зараз насправді. Тоді в мене з’явилася ідея стати викладачем і приносити сучасні знання в ці стіни. І ось сьогодні я вже читав свою першу лекцію в аудиторії, де я провів студентські роки. Почуття були змішані — і хвилювання, і гордість, і велике відчуття відповідальності. Але що я хочу сказати — мрії збуваються! Усе залежить тільки від нас самих!».

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

Коментарі