Uroky-informatyky-vid-IT-kompanii-Kharkiv-IT-Cluster

А що, якби уроки інформатики вели айтівці? — 10 відеолекцій від компаній Kharkiv IT Cluster незабаром у школах

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Що відрізняє оновлений урок інформатики від звичайного? Його можна застосувати на практиці і він точно стане в пригоді в майбутньому професійному житті.

1 вересня 2022 року стартував Пілотний проєкт з оновлення інформатики в школах: змістові лінії, ресурси освіти, практичні підходи до навчання ретельно переглядалися ІТ-фахівцями.

Уже в жовтні 2022 експерти ІТ-бізнесу з компаній-учасників Kharkiv IT Cluster провели серію брейн-штормів, де дали практичні рекомендації, щодо змістових ліній навчання інформатиці в школах.

Саме погляд фахівців дозволив змінити практичну цінність уроків інформатики, принципово оновив матеріали занять, що відтепер цікаво відвідувати.

Одним з елементів нової учбової програми стали навчальні відео від ІТ та гейдейм-компаній, що стануть частиною чинної програми з інформатики. Відео підготовлені для проєкту «Оновлена інформатика — IT-студії».

До розробки відео по ТОПових напрямках в ІТ долучилися компанії-учасниці Kharkiv IT Cluster, а саме — Plarium, Sigma Software, Akvelon, G5 Entertainment, Infopulse.

Завдяки небайдужості та активній залученості ІТ-компаній Kharkiv IT Cluster 10 навчальних відео незабаром увійдуть до навчальних матеріалів Оновленої інформатики. Уже в першому семестрі 2023 року навчальні відео побачать близько 4 млн.школярів України.

Креативне технічне виконання відео на відмінному рівні забезпечили продакшн-студії Kukuruza Production та власний продакшен геймдев-компанії Plarium.

Ми пишаємося тим, як спільнота Kharkiv IT Cluster створює яскраве майбутнє в ІТ та ігровій розробці для школярів України та змінює світ інформаційних технологій.

Пілотний проєкт «Оновлена інформатика — IT-студії» реалізується за ініціативи Мінцифри та МОН в межах програми EU4DigitalUA.

Бути частиною Великих змін дуже легко, якщо ти долучився до Kharkiv It Cluster. Станьте частиною ком’юніті Kharkiv IT Cluster як учасники, партнери чи експерти-волонтери. Долучіться до формування IT-екосистеми майбутнього.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Kharkiv IT Cluster презентував вчителям пілотних шкіл проєкт Kids2IT «Оновлена інформатика — IT-студії»
  2. 89-vchyteliv_Teachers2IT_Kharkiv-IT-Cluster

Коментарі