Відкриття пункту незламності та нові автівки для фронту від EPAM Україна

400 днів повномасштабної війни. Відкриття пункту незламності та нові автівки для фронту від EPAM Україна

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
 • Обсяг загальної допомоги збільшився на 19% і складає 110 млн грн
 • За підтримки компанії обладнано пункт незламності в Харкові
 • Освітній напрям: нові угоди з освітніми партнерами, профорієнтаційні заходи та робота зі студентами

Компанія EPAM Україна продовжує допомагати країні подолати повномасштабну російську агресію, яка триває вже понад 400 днів. Як і раніше, програма підтримки EPAM Response працює за трьома напрямками: допомога людям, державі та освітній сфері. Кожні 100 днів компанія звітує про цю діяльність перед партнерами та громадськістю.

Допомога людям:

 • Гуманітарну допомогу від компанії отримали більше 11 тисяч українців.
 • 12 додаткових евакуаційних авто разом з фондом «Загартовані серця» компанія передала захисникам. Загалом з 2022 року компанія профінансувала закупівлю 42 евакуаційні автівки та 11 карет швидкої допомоги.
 • Підтримано програми довготривалої нейрореабілітації для 16 поранених захисників разом з фондом «КРАН».
 • В лютому для жителів Харкова компанія відкрила пункт незламності. Він облаштований генераторами, конвекторами, пледами тощо.
 • Діти з 60 родин, які втратили батьків під час війни, були забезпечені засобами опалення в зимовий період.

Допомога державі:

 • За останні 100 днів додатково спрямовано 300 одиниць меблів та 700 одиниць техніки на потреби державних органів, зокрема лікарням, навчальним закладам тощо. Загалом ці цифри складають – 2800 та 1850 одиниць відповідно.

Освітня допомога:

 • Ще 3 українські університети змогли убезпечити дані критичної інфраструктури завдяки перенесенню у хмарне середовище. Загалом 25 навчальних закладів отримали таку допомогу від EPAM та AWS. Компанії продовжують виконувати фінансові зобов’язання щодо збереження цих даних.
 • Завдяки партнерству з AWS в українців є можливість опанувати хмарні технології в програмі IT Skills 4U незалежно від попереднього досвіду та пройти безкоштовну сертифікацію.
 • За технічної підтримки компанії в Україні відкрито два модельні укриття в рамках програми «Безпечна школа» ініційованої Фондом Східна Європа.

Триває діяльність волонтерської спільноти EPAM, зокрема ІТ-волонтерів. В березні в компанії пройшов Gov.Tech хакатон, учасники якого допомагали знайти ІТ-рішення на конкретні запити від органів влади, зокрема Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури, Міністерства закордонних справ тощо. Освітні волонтери продовжують знайомити українських дітей з основами програмування в рамках програми eKids. Учасники донорської спільноти регулярно беруть участь в донаціях, загалом 270 л крові передано для порятунку життів.

Більш детальну інформацію можна подивитися за посиланням.

Про ЕРАМ Systems:

З 1993 EPAM Systems, Inc. (NYSE: EPAM) використовує прогресивний досвід розробки програмного забезпечення, щоб стати провідним світовим постачальником послуг цифрової трансформації та лідером у галузі розробки цифрових і фізичних продуктів, а також послуг з розробки цифрових платформ. Завдяки своїй інноваційній стратегії, інтегрованим консалтинговим та проєктним можливостям та унікальній «інженерній ДНК», глобальні гібридні команди EPAM допомагають зробити майбутнє реальністю для клієнтів і спільнот у всьому світі, створюючи кращі корпоративні, освітні та медичні платформи, які об’єднують людей, оптимізують досвід і покращують життя. У 2021 році EPAM було додано до S&P 500 і включено до списку компаній Forbes Global 2000.

Глобальні мультидисциплінарні команди EPAM, які було обрано журналом Newsweek як «Найулюбленіше робоче місце» у 2021 та 2022 роках, обслуговують клієнтів у понад 50 країнах на шести континентах. Будучи визнаним лідером, EPAM входить до 15 найкращих компаній у сфері ІТ-послуг у рейтингу Fortune 1000. Чотири рази вона посіла місце як найкраща IT-компанія у списку компаній, які швидко зростають, за версією Fortune 100. EPAM уже три роки поспіль входить до списку 25 найбільших світових агентських компаній за версією Ad Age, а Consulting Magazine назвав EPAM Continuum однією з 20 компаній, які швидко зростають.

Дізнатися більше інформації можна на сайті www.epam.com, а також в соціальних мережах Twitter та LinkedIn.

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

 1. epam-teachers-internship-stazhuvannya-dlya-vykladachiv-zvo-ta-shkil
 2. Teachers Internship-2023
 3. EPAM звітує про результати за четвертий квартал і весь 2022 рік
 4. благодійний фонд savED за підтримки EPAM запустив сайт для збору коштів на відновлення доступу до освіти

Коментарі