3D-Challenge! Як пройшов фінал конкурсу з 3D-моделювання

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

30 січня у науковому парку «Синергія» відбувся захист робіт учасників конкурсу із 3D-моделювання «3D-Challenge». 

Учасником конкурсу міг стати будь-який учень 5-11 класів міста Харкова, який захоплюється 3D-моделюванням. Всього на участь у конкурсі було надіслано 105 заявок. На розгляд вийшло 40 робіт, а до фіналу потрапили 10 кращих.

Конкурсантам необхідно було змоделювати у будь-якій програмі стилізованого персонажа зі свого улюбленого мультфільму чи фільму. Діти представили на конкурс найрізноманітніших героїв, серед них найкращі: Товстун, Десятихвіст, Ящір та інші. Ці персонажі були зі сценами робіт, що відмітили члени журі.

photo5451983794681788545 3D-Challenge! Як пройшов фінал конкурсу з 3D-моделювання

Трійка переможців:

1 місце  — Ярослав Люшня, учень Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів №100 ім. А.С.Макаренка за роботу «Зелений ящір»

2 місце — Анш Кумар, учень Харківської гімназії №169 нарогоджений за роботу «Десятихвіст».

3 місце — Александра Корнейчук, учениця Харківського наукового ліцею-інтернату “Обдарованість« за роботу «Безрукий з котом».

Серед партнерів заходу, взяла участь у підтримці учасників конкурсу подарунками компанія-мембер Kharkiv IT Cluster — Gameloft.
Серед призів від Gameloft: велика колонка JBL, Power Bank, жорсткий диск, гірлянда з Bluetooth-управлінням.

«751 серія серіалу “Наруто” справила на мене велике враження. Рисування цього серіалу не дороге. Тому мені захотілося зробити “красу”»,— каже Анш Кумар.

Kharkiv IT Cluster вітає всіх учасників та переможців конкурсу та бажає найкращих результатів у майбутніх починаннях!

#Kids2IT #KharkivITCluster #KharkivITCluster_edu

Коментарі