SoftServe IT Academy сертифікуватиме студентів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

SoftServe IT Academy сертифікуватиме студентів

 

Днями найбільша навчальна платформа для студентів, що планують розпочати кар’єру в ІТ, презентувала оновлений продукт IT Academy сертифікацію. Це безкоштовний сервіс для початківців, які вже здобули знання завдяки самоосвіті, впевнені у власних знаннях і хочуть швидко визначити свій технічний рівень і рівень володіння англійською мовою. Наразі сертифікація охоплює найбільш популярні напрямки: .NET, QC, WEB UI, JAVA та PYTHON і доступна у Львові, Дніпрі та Харкові.

 

Під час проходження сертифікації кандидат складатиме два тести. Перший для оцінки рівня технічних знань, другий для визначення рівня розмовної і письмової англійської мови. 

 

Ми працюємо у дуже динамічному середовищі, запит на навчальні рішення постійно змінюється, змінюється і формат взаємодії зі студентами та початківцями в IT. SoftServe як компанія, яка вже досить довго та успішно працює на ринку, має відповідну експертизу для оцінки знань. IT Academy сертифікація – це оновлений продукт, доступний для проходження людям з технічною освітою, по завершенню курсів, а також тим, хто навчається самостійно”, – Марія Шаталова, Certification Center Manager.

 

Сертифікація від SoftServe IT Academy є безкоштовною та дійсна протягом року. 

З сертифікатом ІТ Академії не потрібно проходити технічну співбесіду при працевлаштуванні в SoftServe: власникам такого сертифікату необхідно лише успішно пройти співбесіду на визначення soft skills. Детальніше про те, як скористатися цим сервісом, можна дізнатися на сайті.

 

SoftServe IT Academy – платформа для студентів і випускників вищих навчальних закладів для вдосконалення навичок у сфері ІТ. За короткий проміжок часу (2-4 місяці) студенти можуть покращити теоретичні знання та практичні вміння у низці ІТ спеціальностей. 

Минулого року  SoftServe IT Academy випустила 1500 студентів, з них 776 продовжили співпрацю з SoftServe вже у якості наших працівників. За 14 років існування IT Academy підготувала понад 7000 випускників. Навчання на курсах IT Academy доступне у понад 35-ти напрямках. 

Серед стратегічних планів SoftServe IT Academy на 2020 рік – розвиток онлайн курсів, різноманітних інкубаторів, запуск нового напрямку – проектного навчання.  Окрім того, SoftServe має намір поглибити співпрацю з університетами як для викладачів, так і для студентів, зокрема планує відкрити низку курсів та спільних навчальних програм на базі університетів.

Коментарі