10_richchya_techstack_web

10-рiччя Techstack: a trip down the memory lane

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Techstack, провідна технологічна компанія, відзначає десять років зростання, інновацій та позитивного впливу на технологічний світ. З 2014 року компанія Techstack перетворилась з невеликої команди менше ніж з 10 осіб на надійного all-in-one технологічного партнера з понад 160 експертами та чотирма офісами у двох країнах.

Десятиліття зросту на досягнень

Історія перших 10 років Techstack схожа на справжню пригодницьку книгу. Все почалося з невеликої команди людей, які прагнули встановити високі стандарти розробки та сприяти розвитку технічного комьюніті України та світу.
Під керівництвом CEO Івана Єременка та CTO Олексія Свистуна компанія Techstack завоювала визнання за свою відданість досконалості та прагнення покращити IT галузь.

«Ми заснували Techstack, тому що ми знали, що можемо зробити краще, ніж те, що пропонував ринок того часу. Ми мали чітку мету стати справжніми технологічними партнерами для наших клієнтів, а це означає, що ми дбаємо не лише про розробку продукта, але і про розвиток та успіх продукту загалом. Ми завжди будемо робити все, щоб бізнеси, з якими ми співпрацюємо, отримували від цього максимальну користь».
— Іван Єременко, CEO @Techstack

У перші роки свого існування компанія Techstack була наче згуртована родина, де кожен долучався до всіх завдань, та домогав усюди, де міг. В той час команда Techstack налічувала близько 10 людей, але прагнення до впровадження інновацій та нових стандартів якості залучало все більше і більше партнерів і проектів, заклавши основу для особливої культури, яку Techstack має сьогодні. Завдяки відданій команді та репутації компанії, яка забезпечує стабiльно якiснi результати, Techstack розширював свій досвід у різних сферах і галузях, а отже присутність на міжнародній айті-арені.

panel_discussion_10_richchya_techstack 10-рiччя Techstack: a trip down the memory lane

За останнє десятиліття Techstack став амбасадором високоякісних технологічних рішень. У різноманітних галузях, включаючи Logistics & Transportation, EdTech, Hospitality, eCommerce, Renewable Energy, Electricity Grid, IoT, Digital platforms, та Healthcare, портфоліо Techstack налічує понад 50 продуктів для партнерів у більш ніж 12 країнах світу. Це є свідченням професіоналізму та вміння створювати унікальні рішення, які ідеально підходять кожному партнеру.

Вплив поза бізнесом: черіті-напрям та збiр під час святкування

Прагнення Techstack до досконалості виходить за межі сфери бізнесу. Techstack активно підтримує громаду та тих, хто потребує допомоги. Будь то донорство крові, підтримка людей з обмеженими можливостями чи надання допомоги притулкам для тварин — Techstack завжди готовий простягнути руку допомоги. З початку повномасштабного вторгнення в Україну, Techstack непохитно підтримує військові та гуманітарні ініціативи, закриваючи збори на потреби армії, якi надходять безпосередньо від вiйськових, через Харкiвський волонтерський хаб, або фандрейзери, шо створюють члени команди.

Vplyv_poza_biznesom_techstack 10-рiччя Techstack: a trip down the memory lane

Під час святкування 10-річчя Techstack організував благодійний збір коштів під назвою «Об’єднані» на підтримку Збройних Сил України. Усі тіммейти залучали до нього родичів, знайомих та друзів. І віддача розширеної спільноти Techstack була надзвичайною: разом команда зібрала вражаючі 518 000 грн на покупку двох дронів Autel 4T Max для 225 ОШБ 115 ОШБр та группи «ГОСТРІ КАРТУЗИ» ОМЕГА НГУ. Крім цього від iменi Techstack було задоначено ще 2 000 000 грн у благодійну організацію «ФОНД ДОПОМОГИ 58-Й ОКРЕМІЙ МОТОПІХОТНІЙ БРИГАДІ».

Ще однією частиною свята був благодійний аукціон, де були виставленi речі, виготовлені нашими учасниками та їхніми родичами, і навіть речі з автографами військовослужбовців Збройних Сил України. Кошти з аукціону потім були додані до загального збору та передані українській армії, завдяки якій це святкування було можливим.

Що далі? Зріст та ще більше інновацій

Відмічаючи таку знакову дату, Techstack вже має амбіційні плани на майбутнє. Компанія продовжуватиме впроваджувати інноваційні технології, працювати над адаптивністю та постійним вдосконаленням. Techstack приймає та прийматиме активну участь у конференціях, нетворк активностях і галузевих заходах, щоб і надалі бути в центрі нових тенденцій і передових технологій. Будучи частиною цих подій, Techstack розширює свою базу знань і сприяє спільному зростанню технічної спільноти.

Історія зростання Techstack це не тільки цифри; це прагнення до досконалості, інновацій та вагомого внеску в індустрію технологій. Компанія завжди прагнула розвивати організаційну культуру, покращувати процеси розробки та стандарти якості. Ці зусилля гарантують, що із зростанням Techstack місія та бачення компанії залишаються незмінними.

Вдячність команді, партнерам та Збройним Силам України

Десятиріччя зросту та досягнень у Techstack було б неможливим без виняткової команди, партнерів, та ЗСУ, завдяки яким українськi бiзнеси мають змогу розвиватись, зростати та досягати поставлених цілей.

Кожен успіх, впроваджена інновація та позитивний імпакт на технологічний світ є результатом відданості та духу співпраці кожного члена команди. Techstack висловлює свою глибоку вдячність команді за ентузіазм, відданість і креативність як в робочих, так і в ініціативах поза технологією.

Techstack також висловлює свою подяку партнерам, які підтримують команду не просто як бізнес, але як повноцінних партнерів, та прагнуть разом втілити позитивні зміни у життя. Разом Techstack та його партнери створили спільноту, яка керується спільними цінностями та цілями.

Та звичайно ж, Компанiя Techstack висловлює свою щиру вдячність Збройним Силам України за їхню відвагу та самовідданість у захисті нашої країни. Ми щиро дякуємо героям із лав ЗСУ за нашу можливість працювати, розвиватись та святкувати цю рiчницю.


Про Techstack

Techstack є провідною компанією з кастомної софтвеар розробки та інжинірингу продуктів, яка спеціалізується на наданні високоякісних технологічних рішень у різних областях і галузях. Завдяки прагненню до досконалості та бажанню до впливу на світову тех індустрію компанія Techstack має портфоліо з понад 50 продуктів розроблених для партнерів по всьому світу.
Для отримання додаткової інформації: https://tech-stack.com/

 

Приєднуйтесь до прогресивного ком’юніті Kharkiv IT Cluster — станьте частиною унікального нетворкінгу і отримайте доступ до кластерних сервісів.

Підпишись на наш телеграм-канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. Techstack відкриває перший закордонний делівері-хаб у Вроцлаві, Польщі
  2. Techstack

Коментарі