Vertical Ltd

Більш нiж 800 фахівців
Харків, проспект Індустріальний 10К
+38 (057) 766-08-57; +38 (057) 703-32-52

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Завантажити презентацію компанії

Загальна інформація

Компанія «Вертiкаль»  розпочала свою науково-технічну, виробничу і комерційну діяльність в 2000 році. Сьогодні ми займаємося розробкою, виробництвом, продажем і сервісним обслуговуванням електротехнічного обладнання для різних секторів промисловості, серед яких нафтовидобуток і транспорт, ЖКГ і металургія, гірничодобувна і хімічна галузі.

З моменту заснування компанії інновації були основною рушійною силою нашого розвитку, тому ми пропонуємо для наших Партнерів і Замовників тільки кращі рішення для самих цікавих завдань. Продукція ділиться на кілька напрямків, кожне з яких призначене для певних областей застосування. На даний момент випускаються станції управління для видобутку нафти, средньовольтні і низьковольтні перетворювачі частоти, пристрої плавного пуску електродвигунів і трансформаторів, Занурювальне обладнання, автоматизовані системи управління та сервісне програмне забезпечення. Ми цінуємо час і дорожимо засобами наших Замовників, тому пропонуємо складні технічні рішення по впровадженню обладнання «під ключ».

Сьогодні Компанія «Вертікаль» – це сплав досвіду та інновацій; молодих і талановитих фахівців і досвідчених керівників; розробка, виробництво, надійні поставки та сервісна підтримка в різних куточках світу.

Ми цінуємо наших Партнерів і Замовників і завжди відкриті до співпраці!

Iнші учасники

Infopulse

Інфопульс – одна з найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні. (більше…)

mimacom

Прагматичність, гнучкість, інноваційність

mimacom розробляє технологічно складне програмне забезпечення, на основі бек-енд та фронт-енд компонентів з відкритим первинним кодом. (більше…)

Eastern Peak

Заснована у 2010 році, компанія Eastern Peak є спеціалізованою компанією з розробки програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харківський національний автомобільно – дорожній університет здійснює свою освітню діяльність в автомобільної та дорожньо-будівельної галузі (більше…)


Нашi проекти