Vertical Ltd

Більш нiж 800 фахівців
Харків, проспект Індустріальний 10К
+38 (057) 766-08-57; +38 (057) 703-32-52

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Завантажити презентацію компанії

Загальна інформація

Компанія «Вертiкаль»  розпочала свою науково-технічну, виробничу і комерційну діяльність в 2000 році. Сьогодні ми займаємося розробкою, виробництвом, продажем і сервісним обслуговуванням електротехнічного обладнання для різних секторів промисловості, серед яких нафтовидобуток і транспорт, ЖКГ і металургія, гірничодобувна і хімічна галузі.

З моменту заснування компанії інновації були основною рушійною силою нашого розвитку, тому ми пропонуємо для наших Партнерів і Замовників тільки кращі рішення для самих цікавих завдань. Продукція ділиться на кілька напрямків, кожне з яких призначене для певних областей застосування. На даний момент випускаються станції управління для видобутку нафти, средньовольтні і низьковольтні перетворювачі частоти, пристрої плавного пуску електродвигунів і трансформаторів, Занурювальне обладнання, автоматизовані системи управління та сервісне програмне забезпечення. Ми цінуємо час і дорожимо засобами наших Замовників, тому пропонуємо складні технічні рішення по впровадженню обладнання «під ключ».

Сьогодні Компанія «Вертікаль» – це сплав досвіду та інновацій; молодих і талановитих фахівців і досвідчених керівників; розробка, виробництво, надійні поставки та сервісна підтримка в різних куточках світу.

Ми цінуємо наших Партнерів і Замовників і завжди відкриті до співпраці!

Iнші учасники

Academy Smart

Академія Смарт – це аутсорсингова компанія, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова заснований у 1922 році і є найстарішим в Україні вищим навчальним закладом галузевого спрямування. (більше…)

DataArt

Міжнародна компанія DataArt з 1997 року займається ІТ-консалтингом, розробляє замовне програмне забезпечення та модернізує корпоративні інформаційні системи у сферах фінансів, телекомунікацій, охорони здоров’я, туризму, медіа та інтернету речей. КлієнтиDataArt знаходяться у США та Великобританії, а центри розробки – в Україні, Польщі, Росії та Аргентині. (більше…)

Ciklum

Ciklum – глобальна IT-аутсорсінгова компанія, з данським корінням, заснована в 2002 році. (більше…)


Нашi проекти