Spalah

Більш нiж 20 фахівців
м Харків, вул. Дівоча, 6, м Харків, вул. Героїв Праці 7б
info@spalah.ua, event@spalah.ua, school@spalah.ua
(067) 01-01-202; (095) 664 99 40

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Загальна інформація

Spalah – єдина мережа освітніх хабів в Україні, які об’єднують IT-школу, коворкінг та івент-зону для проведення різних заходів. Проект заснований в 2014 році в Харкові групою однодумців, діяльність яких спрямована на створення й розвиток в тому чи іншому вигляді. На даний момент, мережа нараховує 3 філії, 2 з яких в рідному Харкові, а одна – в Дніпрі. За два роки Spalah став справжнім ком’юніті, місцем об’єднання ідей і людей. Тут обмінюються досвідом фахівці і представники найцікавіших професій, створюються прогресивні проекти і проводяться значущі освітні події.

Iнші учасники

Academy Smart

Академія Смарт – це аутсорсингова компанія, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова заснований у 1922 році і є найстарішим в Україні вищим навчальним закладом галузевого спрямування. (більше…)

DataArt

Міжнародна компанія DataArt з 1997 року займається ІТ-консалтингом, розробляє замовне програмне забезпечення та модернізує корпоративні інформаційні системи у сферах фінансів, телекомунікацій, охорони здоров’я, туризму, медіа та інтернету речей. КлієнтиDataArt знаходяться у США та Великобританії, а центри розробки – в Україні, Польщі, Росії та Аргентині. (більше…)

Ciklum

Ciklum – глобальна IT-аутсорсінгова компанія, з данським корінням, заснована в 2002 році. (більше…)


Нашi проекти