Rozdoum

61001, Україна, Харків,
вул. Римарська 34
+38 (057) 762 94 45

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Завантажити презентацію компанії

Загальна інформація

Rozdoum – це професійна IT агенція, яка забезпечує послуги аутсорсингу з повним циклом процесів розробки програмного забезпечення. Наша команда забезпечує кращі рішення широкого спектра сучасних технологій і ноу-хау в області проектування, моделювання та забезпечення контролю якості. Компанія Rozdoum на даний момент реалізувала десятки якісно працюючих проектів: мобільне та веб програмне забеспечення, великі інтернет-портали, аукціонні та торговельні системи, рішення для малого, середнього та великого бізнесу та інші.

Ми працюємо з найбільшими компаніями таких країн, як USA, Germany, Sweden, Australia, Canada, Belgium, Netherlands, Austria, Switzerland, Spain. Наші клієнти з різних галузей: відомі бізнес школи, університети, видавничі доми, державні установи і т.п.

Наша команда складається з 30 висококваліфікованих фахівців.

Iнші учасники

Infopulse

Інфопульс – одна з найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні. (більше…)

mimacom

Прагматичність, гнучкість, інноваційність

mimacom розробляє технологічно складне програмне забезпечення, на основі бек-енд та фронт-енд компонентів з відкритим первинним кодом. (більше…)

Eastern Peak

Заснована у 2010 році, компанія Eastern Peak є спеціалізованою компанією з розробки програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харківський національний автомобільно – дорожній університет здійснює свою освітню діяльність в автомобільної та дорожньо-будівельної галузі (більше…)


Нашi проекти