ON AIR

61002, Україна, м. Харків, вул. Чернишевська, 58
connect@onair.kh.ua
+38 (098) 159 6059

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Загальна інформація

Компанія «ON AIR» є представником виробника бездротових рішень операторського класу «RUCKUS WIRELESS» (США), пропонує послуги проектування, будівництва і обслуговування дротових та бездротових систем передачі даних, послуги із забезпечення WiFi покриттям об’єктів і заходів будь-якого масштабу. Компанія розробляє і впроваджує хмарні сервіси для монетизації можливостей WiFi мереж.

Використовувані технології дозволяють швидко масштабувати покриття і ємність WiFi мережі, створювати WiFi-покриття, здатне функціонувати з високими показниками швидкості, доступності, в умовах високої щільності абонентів, надзвичайної завантаження смуги частот WiFi і наявності радіоперешкод від інших пристроїв.

Можливості нашої компанії представлені обладнанням зовнішнього і внутрішнього виконання, контролерами точок доступу, хмарними сервісами доставки інформаційних повідомлень користувачам WiFi мережі, системою звітності про використання WiFi мережі, сервісом монетизації за рахунок платного WiFi доступу, сервісом геопозиціонування в мережі WiFi.

Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв’язку та інформатизації України №639 від 16.09.2014г. ТОВ «ОН ЕЙР ВС» включена до Реєстру операторів, провайдерів телекомунікацій України.

Iнші учасники

Infopulse

Інфопульс – одна з найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні. (більше…)

mimacom

Прагматичність, гнучкість, інноваційність

mimacom розробляє технологічно складне програмне забезпечення, на основі бек-енд та фронт-енд компонентів з відкритим первинним кодом. (більше…)

Eastern Peak

Заснована у 2010 році, компанія Eastern Peak є спеціалізованою компанією з розробки програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харківський національний автомобільно – дорожній університет здійснює свою освітню діяльність в автомобільної та дорожньо-будівельної галузі (більше…)


Нашi проекти