Nix Solutions

Більш нiж 800 фахівців

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Загальна інформація

NIX Solutions — велика команда українських IT-спеціалістів, яка понад 20 років створює комплексні IT-рішення на замовлення клієнта. 

Компанія була заснована 1994 року та стояла у витоків розвитку IT-сфери в Україні. За свою  історію компанія зібрала команду досвічених професіоналів, здатних вирішити будь-які завдання з розробки на PHP, .NET, Java, C++, Flash, розробки мобільних додатків, системного адміністрування, проектного менеджменту, тестування та підтримки програмного продукту для клієнтів, більшість з яких знаходиться в США і Західній Європі. Oфіс NIX Solutions розташований у Харкові, а команда налічує близько 1500 спеціалістів.

Портфоліо успішно завершених проектів компанії складається з IT-рішень різних маштабів: у ньому можна побачити як найпростіші мобільні додатки, так і корпоративні складні мультиплатформні системи. Команда NIX Solutions поділяє прагнення та інтереси своїх клієнтів і гарантує досконале IT-втілення клієнтських бізнес-ідей.

 

Iнші учасники

Infopulse

Інфопульс – одна з найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні. (більше…)

mimacom

Прагматичність, гнучкість, інноваційність

mimacom розробляє технологічно складне програмне забезпечення, на основі бек-енд та фронт-енд компонентів з відкритим первинним кодом. (більше…)

Eastern Peak

Заснована у 2010 році, компанія Eastern Peak є спеціалізованою компанією з розробки програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харківський національний автомобільно – дорожній університет здійснює свою освітню діяльність в автомобільної та дорожньо-будівельної галузі (більше…)


Нашi проекти