Nix Solutions

Більш нiж 800 фахівців

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Загальна інформація

NIX Solutions — велика команда українських IT-спеціалістів, яка понад 20 років створює комплексні IT-рішення на замовлення клієнта. 

Компанія була заснована 1994 року та стояла у витоків розвитку IT-сфери в Україні. За свою  історію компанія зібрала команду досвічених професіоналів, здатних вирішити будь-які завдання з розробки на PHP, .NET, Java, C++, Flash, розробки мобільних додатків, системного адміністрування, проектного менеджменту, тестування та підтримки програмного продукту для клієнтів, більшість з яких знаходиться в США і Західній Європі. Oфіс NIX Solutions розташований у Харкові, а команда налічує близько 1500 спеціалістів.

Портфоліо успішно завершених проектів компанії складається з IT-рішень різних маштабів: у ньому можна побачити як найпростіші мобільні додатки, так і корпоративні складні мультиплатформні системи. Команда NIX Solutions поділяє прагнення та інтереси своїх клієнтів і гарантує досконале IT-втілення клієнтських бізнес-ідей.

 

Iнші учасники

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харківський національний автомобільно – дорожній університет здійснює свою освітню діяльність в автомобільної та дорожньо-будівельної галузі (більше…)

JustCoded

Компанія JustCoded була заснована в 2007 році. Штат компанії – 50 осіб. (більше…)

WEB4PRO

WEB4PRO – це компанія веб розробки та сучасного дизайну. Це надійний партнер і помічник для вашого бізнесу вже з 2003 року. (більше…)

Academy Smart

Академія Смарт – це аутсорсингова компанія, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення. (більше…)


Нашi проекти