Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”

61002, Україна, м. Харків,
вул.Фрунзе, 21
+38 (057) 707 ­66 ­00

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Загальна інформація

Національний технічний університет “Харківський політехнічний інститут”, заснований в 1885 році, — найстаріший технічний ВНЗ лівобережжя України. Його історія стала невід’ємною частиною науково­технічної, інтелектуальної та культурної історії України. В університеті готуються фахівці з машинобудування, автоматики, електротехніки, електроніки, хімічних технологій, систем управління, високих фізичних та мікропроцесорних технологій, психології, економіки підприємств, бізнесу тощо. Всього за 96 спеціальностями.

Тільки НТУ “ХПІ” готує фахівців з таких важливих галузей техніки як турбобудування для атомних, теплових, гідравлічних електростанцій, потужного електромашинобудування, тракторобудування, котло­реакторбудування, технології жирів та жирозамінників, танкобудування, електроізоляційної, кабельної, конденсаторної техніки.

Комп’ютерні спеціальності:

  • комп’ютерні системи та мережі;
  • системне програмування;
  •  спеціалізовані комп’ютерні системи;
  • комп’ютерні науки;
  • системи штучного інтелекту;
  • консолідована інформація;
  • інтелектуальна власність;
  • та багато інших.

Факультети:

24 основних факультетів здійснюють підготовку інженерів за 96 спеціальностями за денною та заочною формами навчання. 96 кафедр забезпечують навчання студентів з гуманітарних, фундаментальних, загальноінженерних і спеціальних дисциплін, є центрами навчальної, методичної та науково­дослідної роботи.

Комп‘ютерно­технологічний коледж.

Здійснює підготовку молодших спеціалістів за 6 спеціальностями.

Науково­дослідна частина забезпечує організацію і проведення наукових досліджень кафедрами і науково­дослідними лабораторіями, координує роботу наукових підрозділів вузу.

Iнші учасники

Infopulse

Інфопульс – одна з найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні. (більше…)

mimacom

Прагматичність, гнучкість, інноваційність

mimacom розробляє технологічно складне програмне забезпечення, на основі бек-енд та фронт-енд компонентів з відкритим первинним кодом. (більше…)

Eastern Peak

Заснована у 2010 році, компанія Eastern Peak є спеціалізованою компанією з розробки програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харківський національний автомобільно – дорожній університет здійснює свою освітню діяльність в автомобільної та дорожньо-будівельної галузі (більше…)


Нашi проекти