DCT

Більш нiж 40 фахівців
Харків, вул. 23-го Серпня, 31Б
contact@dctua.com
+38 (057) 716-88-98

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Завантажити презентацію компанії

Загальна інформація

Digital Cloud Technologies є експертом у розробці мобільних додатків для ОС Windows. Компанія має значний досвід у використанні складних алгоритмів, розроблених на C ++, хмарних технологіях, Xamarin, SQL базах даних. Сьогодні DCT активно розвивається в напрямку IoT, а також розробляє нові унікальні продукти для Windows 10 та Windows 10 Mobile.

Ми завжди рухаємося в напрямку прогресу та інновації. Кожен новий продукт створюється, враховуючи всі сучасні тенденції та напрямки, і має високу якість. Правильно організований процес розробки дозволяє DCT займати лідируючу позицію за кількістю популярних продуктів в Microsoft Windows Store.

Digital Cloud Technologies тісно співпрацює з Microsoft Ukraine. Наша команда складається з молодих фахівців і експертів, визнаних компанією Microsoft.

 

Iнші учасники

Infopulse

Інфопульс – одна з найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні. (більше…)

mimacom

Прагматичність, гнучкість, інноваційність

mimacom розробляє технологічно складне програмне забезпечення, на основі бек-енд та фронт-енд компонентів з відкритим первинним кодом. (більше…)

Eastern Peak

Заснована у 2010 році, компанія Eastern Peak є спеціалізованою компанією з розробки програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харківський національний автомобільно – дорожній університет здійснює свою освітню діяльність в автомобільної та дорожньо-будівельної галузі (більше…)


Нашi проекти