DataArt

Більш нiж 274 фахівців
Харків, майдан Захисників України, 7/8
info@dataart.com , hr-kh@dataart.com
067 542 2255

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Завантажити презентацію компанії

Загальна інформація

Міжнародна компанія DataArt з 1997 року займається ІТ-консалтингом, розробляє замовне програмне забезпечення та модернізує корпоративні інформаційні системи у сферах фінансів, телекомунікацій, охорони здоров’я, туризму, медіа та інтернету речей. КлієнтиDataArt знаходяться у США та Великобританії, а центри розробки – в Україні, Польщі, Росії та Аргентині.

DataArt намагається звести до мінімуму число посередників між клієнтами та своїми розробниками, тому наші спеціалісти розмовляють напряму з замовником, що нетипово для такого бізнесу.

Від інших компаній нас відрізняє особлива корпоративна культура: відсутність жорсткої ієрархії та безглуздої бюрократії, гнучкий графік роботи, система корпоративного навчання. Спеціаліст DataArt може переїхати до іншого регіону, де є наш центр розробки. Ми беремо людей, перш за все, не в проект, а в команду: проекти змінюються, а наша компанія з її інфраструктурою, підтримкою та інструментами професійного розвитку залишається.

Ми цінуємо допитливість, самостійність, терпимість. У нас заведено довіряти один одному, а не контролювати кожний крок колег. Звичайно, в DataArt є компенсаційний пакет, можливість скористатися оплачуваним медичним страхуванням і відпочинком, допомогою при переїзді до іншого офісу компанії.

З DataArt цікаво співпрацювати. Серед нашим клієнтів – і стартапи, і найбільші у своїх сферах компанії:  3D Robotics Inc., Samsung, McGraw-HillFinancial, OCADO, Coller Capitalwot.io, Zesty і Booker.

Iнші учасники

Infopulse

Інфопульс – одна з найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні. (більше…)

mimacom

Прагматичність, гнучкість, інноваційність

mimacom розробляє технологічно складне програмне забезпечення, на основі бек-енд та фронт-енд компонентів з відкритим первинним кодом. (більше…)

Eastern Peak

Заснована у 2010 році, компанія Eastern Peak є спеціалізованою компанією з розробки програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харківський національний автомобільно – дорожній університет здійснює свою освітню діяльність в автомобільної та дорожньо-будівельної галузі (більше…)


Нашi проекти