CodeIT

Більш нiж 50 фахівців
sales@codeit.com.ua
+380(99) 925 68 85

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Завантажити презентацію компанії

Загальна інформація

Компанія CodeIT була створена в 2008 році двома ентузіастами технологічного світу. З тих пір ми займаємося розробкою програмного забезпечення і фокусуємо свою діяльність на реалізації проектів повного циклу розробки. CodeIT співпрацює з різними компаніями починаючи від малого бізнесу до корпорацій і урядових організацій з 32-х країн світу.

Ми надаємо наступний спектр послуг:

– Розробка веб-додатків за індивідуальним замовленням,

– Розробка мобільних додатків під ОС iOS і Android,

– Розробка дизайнів і прототипів,

– Консалтинг в сфері IT, і т.і.

Спільна робота наших інженерів і клієнтоорієнтованих проектних менеджерів втілює в життя першокласні програмні продукти, які відповідають сучасним технічним стандартам і вимогам клієнта. Корпоративна філософія і стартап світогляд постійно рухає нашим бажанням перевершити очікування клієнта.

Iнші учасники

Academy Smart

Академія Смарт – це аутсорсингова компанія, що спеціалізується на розробці програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова

Харківський національний університет міського господарства імені О.М. Бекетова заснований у 1922 році і є найстарішим в Україні вищим навчальним закладом галузевого спрямування. (більше…)

DataArt

Міжнародна компанія DataArt з 1997 року займається ІТ-консалтингом, розробляє замовне програмне забезпечення та модернізує корпоративні інформаційні системи у сферах фінансів, телекомунікацій, охорони здоров’я, туризму, медіа та інтернету речей. КлієнтиDataArt знаходяться у США та Великобританії, а центри розробки – в Україні, Польщі, Росії та Аргентині. (більше…)

Ciklum

Ciklum – глобальна IT-аутсорсінгова компанія, з данським корінням, заснована в 2002 році. (більше…)


Нашi проекти