Ciklum

Більш нiж 319 фахівців
вул. Отакара Яроша, 18Д, 3 поверх
ciklum@ciklum.com
(057) 766-90-40

Слідкуйте за компанією в соцмережах:

Загальна інформація

Ciklum – глобальна IT-аутсорсінгова компанія, з данським корінням, заснована в 2002 році. Має унікальну бізнес-модель, коли програмісти спілкуються напряму з інозменими замовниками проектів. Сфери: софтверні розробки для продуктових ІТ-компаній, хмарні технології, електронна торгівля, туризм, ритейл, медіа. У компанії більше тисячі клієнтів із 32-х країн світу. У 2015 року одним із інвесторів Ciklum став Фонд Джорджа Сороса. Компанія активно розвиває напрямок Data Science, тому запровадила курс DataMinds при Українському Католицькому універсітеті (Львів) і призначила власні стіпендії найкращим студентам. Також Сіклум має власну дослідницьку лабораторію з Інтернету речей, де був розроблен сучасний дитячий кардіо-монітор, що коштує у 10 разів меньше, ніж звичайний.  Компанія входить в список 100 найкращих аутсорсерів світу Міжнародної Асоціації аутсорсингових професіоналів.
За рейтингом журналу “Бізнес” в Україні компанія увійшла в ТОП-3 в номінацях “Найкращий міжнародний досвід” і “Інновації в HR”

Iнші учасники

Infopulse

Інфопульс – одна з найбільших аутсорсингових IT-компаній в Україні. (більше…)

mimacom

Прагматичність, гнучкість, інноваційність

mimacom розробляє технологічно складне програмне забезпечення, на основі бек-енд та фронт-енд компонентів з відкритим первинним кодом. (більше…)

Eastern Peak

Заснована у 2010 році, компанія Eastern Peak є спеціалізованою компанією з розробки програмного забезпечення. (більше…)

Харківський національний автомобільно-дорожній університет

Харківський національний автомобільно – дорожній університет здійснює свою освітню діяльність в автомобільної та дорожньо-будівельної галузі (більше…)


Нашi проекти