Kharkiv IT Cluster підписав меморандум з ХНАДУ

20 грудня Kharkiv IT Cluster підписав меморандум про партнерство та співробітництво з Харківським національним автомобільно-дорожнім університетом.

Партнерство допоможе забезпечити умови, які допоможуть покращити якість підготовки спеціалістів, підвищити рівень культури праці в транспортній сфері за допомоги інформаційних технологій, підвищити рівень безпеки комп’ютерних систем, що відповідають за особливо важливі процеси – упевнені представники кластеру та ХНАДУ.

Наталія Виноградська, виконавчий директор Kharkiv IT Cluster та Геннадій Букшевалов, CEO SoftServe, розповіли учасникам заходу про стан та перстпективи Харківської IT-індустрії та надихнули починаючих IT-спеціалістів промовою про те, як знайти свій шлях у IT. Геннадій на прикладі розробки R&D центру SoftServe показав, чим можуть бути корисні айтішники в автомобільній індустріі.

Тішить зацікавленість студентів та викладачів ХНАДУ в IT-сфері та співробітництві з Kharkiv IT Cluster. У 2017 році буде багато можливостей для втілення спільних проектів та приєднання до вже існуючих.

Comments

comments

читайте також

Показати ще