DataArt святкує 20-й день народження

DataArt — глобальний технологічний консультант, що створює, розвиває та підтримує IT-рішення, відзначає своє 20-річчя.

 

За два десятиліття з маленької компанії у Нью-Йорку DataArt перетворився у міжнародну мережу з 20 представництвами у десяти країнах світу. У портфоліо DataArt більше ніж 3500 реалізованих проектів для таких клієнтів як Nasdaq, Oneworld Alliance, Betfair, skyscanner, Standard&Poor’s та Tinkoff Bank. Сьомий рік поспіль DataArt потрапляє в перелік приватних компаній США, які найбільш динамічно розвиваються. Річний оборот мережі зріс на 30% та наблизився до $ 100 млн.

 

Шість із десяти центрів розробки мережі розташовані в Україні. Перший центр розробки в Україні було відкрито в Херсоні десять років тому. На той момент у ньому працювало 5 розробників. Сьогодні в Дніпрі, Києві, Львові, Одесі, Харкові та Херсоні працюють  більше 1100 колег.

 

Головними напрямами діяльності DataArt є фінанси, медицина, подорожі, телеком, інтернет речей, медіа, розваги та гральний бізнес. Індустріальні практики фокусують маркетингові зусилля та дозволяють накопичити досвід у конкретних предметних галузях.

 

DataArt приділяє суттєву увагу R&D та освітнім програмам ‏— у внутрішній системі наразі сотні розроблених курсів. Все це дозволяє створювати оптимальні рішення для клієнтських проектів та гарантувати інженерам професійний розвиток. Ми підтримуємо десятки дослідницьких груп і центрів компетенцій з різних технологій: від блокчейна та машинного навчання до комп’ютерного зору, доповненої реальності та UX-досліджень.

 

У DataArt — плоска структура організації, важливі рішення приймаються колегіально, кожному новачку за замовчуванням довіряють, не в пошані мікромеджмент, а головна функція менеджерів – не скеровувати, а допомагати. У DataArt працюють поколіннями: серед 2300 наших колег більше сотні сімейних пар, і діти деяких з них вже працюють з нами.

 

«Виявляючи максимальну гнучкість у всьому, що стосується комерційних проектів, ми завжди були непохитні в питаннях збереження власної культури», — коментує Євген Голанд, президент DataArt, — «Наше досягнення не в тому, що ми обрали для себе оптимальні цінності, а в тому , що на базі цінностей, які ми дійсно поділяємо, нам вдалося побудувати життєздатну комерційну інституцію».

 

Про DataArt

DataArt – глобальний технологічний консультант, створює, розвиває і підтримує унікальні програмні рішення, які сприяють розвитку бізнесу клієнтів у різноманітних індустріях. DataArt об’єднує досвід більше 2300 фахівців із 20 міст США, Західної і Східної Європи, Латинської Америки.

 

За 20 років DataArt отримав довіру клієнтів, зокрема, Nasdaq, S&P, United Technologies, Oneworld Alliance, Ocado, artnet, Betfair та skyscanner. Оборот мережі за результатами 2016 року перевищив $97 млн.

Comments

comments

читайте також

Показати ще