Selenium Camp 2018

Дата проведення

02-03 березня 2018

Місце проведення

 Mercure Kyiv Congress Hotel, вул. Вадима Гетьмана, 6, Київ

Про подію

Офіційний сайт

Для учасників кластеру

ЗНИЖКА 10%

Стати учасником

реєстрація

Запрошуємо на Selenium Camp 2018!

 

Ми раді повідомити про початок офіційної підготовки конференції Selenium Camp 2018, яка відбудеться 2-3 березня у Києві. Конференція повністю присвячена автоматизації тестування і буде цікавою як початківцям-тестувальникам і розробникам, так і досвідченим автоматизаторам.
Ми зібрали новий програмний комітет і визначилися зі свіжими напрямками у програмі конференції. Серед доповідачів є багато практиків своєї справи.
Тогорічний експеримент з новим типом квитка для початківців (Beginner Ticket) триває. У програмі будуть доповіді та майстер-класи, які націлені на початківців в автоматизації тестування або тих, хто хоче перейти до автоматизації з ручного тестування. З таким квитком можна буде відвідувати тільки доповіді, проте на нього діє знижка 40%. Чудова пропозиція для розвитку ринку автоматизації тестування!
На вас чекають 2 насичених дні доповідей від більш ніж 50 спікерів. Доповіді будуть розділені на 3 паралельні потоки, один з яких буде працювати у форматі майстер-класів. Таким чином, ви зможете не тільки отримати нову інформацію, яка вас цікавить, а і перевірити її на практиці.
Отже, реєстрацію розпочато! Квитки традиційно поділені на кілька видів, але принцип залишився той самий: раніше купив квиток – заощадив більше грошей.
Наостанок хочемо нагадати, як це було минулого року

Інші події

24серпня - 22вересня 2018

11 липня 2018

Fabrika.space, вул. Благовіщенська, 1
17 червня 2018

вул. Дівоча, 6