Q&A with Jason Best

краудфандінг для технологічного бізнесу

Дата проведення

08 вересня 2017

Місце проведення

 Fabrika Space (Харків, вул. Благовещенська, 1)

Про подію

Офіційний сайт

Для учасників кластеру

Стати учасником

реєстрація

Скористайтеся можливістю зустрітися і поговорити з Джейсоном Бестом – експертом по краудфандінговим інвестицій No1 в США.

Джейсон Бест є співзасновником і директором Crowdfund Capital Advisors (CCA). Він був співавтором структури інвестування, заснованої на зворотному зверненні, використовуваної в Законі про JOBS, для узаконення акціонерного капіталу і боргу, заснованого на зверненні в Сполучених Штатах. Г-н Бест був одним із засновників галузевої торгової групи crowdfunding, яка працює з Комісією з цінних паперів і бірж і FINRA, оскільки вони створюють правила для інвестування в crowdfund. Він також працює з ангельськими групами, фірмами PE / VC, а також урядами та НУО, включаючи Світовий банк, для розуміння екосистеми crowdfunding і створення успішних стратегій інвестування в crowdfund. Він зіграв важливу роль в успішних зусиллях, спрямованих на те, щоб CCA, обраний Глобальної програмою підприємництва Держдепартаменту США в якості ключового партнера. Г-н Бест – один з провідних експертів з інвестування в фонд. Його рамки використовувалися в законодавстві в Сполучених Штатах для легалізації заборгованості і справедливості Crowdfunding. Він брав участь в 16 попередніх Держдепартаменту пов’язаних з підприємницькою діяльністю.

 

Україна є домом для багатьох талановитих підприємців і власників малого бізнесу, яким не вистачає доступу до достатньої капіталу. Це відсутність капіталу є серйозною перешкодою на шляху економічного зростання. Інвестування Crowdfund є одним з можливих рішень цієї проблеми. На жаль, в даний час в Україні немає правових рамок, що дозволяють забезпечити справедливе поводження як засіб залучення капіталу, і мало відомо про цю тему. Посольство США в Києві чекає, що цей візит послужить каталізатором для просування вперед переговорів, які дозволяють інвестувати в Україну, що може в кінцевому підсумку створити нове інвестиційне спрямування для інвесторів в США.

Посольство США в Києві пропонує серію програмних заходів, в тому числі програми в Києві та Харкові, в яких працюють багато технологічних стартапи.

Інші події

23липня - 18серпня 2018

Харків, вул. Конторська 5
21-22 вересня 2018

DEPO Conference Hall, Kyiv, st. Antonovich, 52
10 липня 2018

Бейт Дан, вул.Тобольська, 46