IT Weekend Ukraine 2017

Дата проведення

16 вересня 2017

Місце проведення

 16a Parkova Rd, Kyiv, Ukraine Convention & Exhibition Centre PARKOVY

Про подію

Офіційний сайт

Для учасників кластеру

Знижка 5%

Стати учасником

реєстрація

IT Weekend Ukraine: як роботи та машини творять цифрову трансформацію

 

Розпочався продаж квитків на шосту міжнародну конференцію ІТ Weekend Ukraine, організовану IT-компанією SoftServe. Подія відбудеться 16 вересня у Києві за участі міжнародних експертів.

Темою цьогорічної конференції стане “Robots & Machines”. Роботи та машини вийшли за межі розробницьких лабораторій та упродовж останніх років впевнено інтегруються в бізнес та життя, безповоротно трансформуючи їх. З кожною новою версією вони працюють швидше, ефективніше; обробляють ще більше даних та розв’язують все складніші завдання.

Які цифрові трансформації відбуваються вже зараз та що чекає на нас попереду? Цього року ми зберемо на IT Weekend Ukraine 2017 світових експертів, котрі поділяться практичним досвідом та останніми розробками у напрямках Artificial Intelligence, Virtual i Augmented Reality, Big Data, Data Science, Bots i Machine Learning.

Участь у конференції вже підтвердили VR/AR Lead в PwC UK Джеремі Далтон (Jeremy Dalton), співзасновник та СЕО DeepGrammar Джонатан Маген (Jonathan Mugan), CTO в Inglobe Technologies Алесандро Терензі (Alessandro Terenzi), співзасновник Glitch Studios AS, Самі Хамід (Sami Hamid) та Тіматі Янг (Timothy Jung), директор AR & VR Hub в Манчестерському університеті та інші.

Низка виступів у рамках конференції відбудеться у форматі FuckUp Nights. IT Edition. У своїх розповідях спікери поділяться власними невдачами та поразками. Це історії успішних людей про провали, що стали для них уроком.

Урочистим завершенням події стане церемонія нагородження найкращих ІТ-експертів України за результатами Ukrainian IT Awards.

Цього року конференція передбачає благодійну складову. 25% від вартості кожного квитка буде передано до корпоративного благодійного фонду SoftServe «Відкриті очі» для впровадження проекту «Позитивні кімнати».

Стежте за новинами конференції на сайті та у Facebook, або пишіть нам на info@itweekend.ua.

Поспішайте зареєструватися та придбати квиток на одну з найграндіозніших ІТ-конференцій року!

Вартість квитків: 69$ – 129$

Інші події

27 січня 2018

Arena Lviv, вул. Стрийська, 199
10 березня 2018

Львів, вул. Яна Матейка, 6
17 лютого 2018

медіацентр "Час", вул. Сумська, 27