GlobalLogic Kharkiv Java Conference

Дата проведення

10 червня 2018

Місце проведення

Про подію

Офіційний сайт

Для учасників кластеру

Стати учасником

реєстрація

Запрошуємо усіх, кого цікавить Java і все, що пов’язано з цією мовою, на GlobalLogic Kharkiv Java Conference! 10 червня практики GlobalLogic в Україні та іноземні експерти поділяться своїми лайфхаками, секретами, напрацюваннями та драйвом.

Ви дізнаєтесь про використання SpringBoot для швидкого старту та розробки внутрішнього проекту, про ElasticSearch та Language Analyzers, а також про засоби оптимізації процесу розробки за допомогою Docker. Окрему увагу буде приділено послугам та перевагам AWS Lambda для підвищення продуктивності роботи. Також ми розглянемо та обговоримо реальні ситуації, у яких доцільно застосовувати Spring Global Lock від Spring Cloud.

Ви отримаєте можливість зануритись у модульність Java 9, розкрити секрети міграції та використання jlink. Крім цього, буде розглянуто шлях прийняття монолітної програми JEE та її рефакторинг у мікросервіси. Без Agile нікуди, тому також будуть висвітлені ключові елементи для побудови міцного фундаменту та досягнення успіху, виклики та можливості в розподіленій та масштабованій організації Agile.

Буде цікаво, долучайтесь! Участь у заході безкоштовна, проте необхідно пройти попередню реєстрацію.

Подробиці та реєстрація

Інші події

24серпня - 22вересня 2018

11 липня 2018

Fabrika.space, вул. Благовіщенська, 1
17 червня 2018

вул. Дівоча, 6